Екопортал Лого  
Вісник КНУ Конференції Бібліотека Освіта Екотехнології Адресна книга Посилання Головна
 

Наш спонсор:

ТОВ "ПОЛІПАК"
реалізація цементу
в екологично-
безпечній упаковці.

Екотехнології
 

БІО-ДИНАМІЧНИЙ КАЛЕНДАР НА 2003 РІК

ЗА МЕТОДИКОЮ МАРІЇ ТУН
В УКРАЇНСЬКОМУ ОРИГІНАЛЬНОМУ ВИКОНАННІ

Біо-динамічний календар Дмитрієва на 2003 рік розповсюджується громадськими приймальнями та відділеннями Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль" в кожному обласному центрі. В Києві це за адресою бульвар Тараса Шевченка, 10 (1-й поверх, тел/факс.235-87-19, тел. 235-87-20, 248-75-43), а також в багатьох книжкових магазинах, зокрема, на ринку біля метро "Республіканський стадіон" на одній з книжкових розкладок.

Обласні управління сільського господарства мали отримати повідомлення про розповсюдження цього посібника-довідника з урахування впливу місцезнаходження Місяця на небесній сфері на результати виконання технологічних процесів у сільсько-господарському виробництві через Міністерство аграрної політики України, тому є, мабуть, можливість здійснити колективні (більш дешеві) замовлення через офіційні сільгоспоргани.

Студенти та інші активні і небагаті співгромадяни запрошуються організаторами благодійної акції "Календар Природи" до співпраці, яка полягає в зборі пожертв на розвиток видавничого процесу для науково обґрунтованого календарного забезпечення фермерів, садівників, городників, пасічників та квітникарів в напрямі отримання життєдайної продукції, та в забезпеченні їх біо-динамічним календарем Дмитрієва на 2003 рік. Умови проведення акції відомі керівникам обласних відділень ВГО "Громадський контроль" (іх адреси за тел. (044) 235-87-19 або 235-87-20), а також у відділі розповсюдження газети "Громадський контроль" за тел.(044) 248-75-43.

   

Web-сайт створений за підтримки консорціуму IREX

 З приводу розміщення матеріалів контактуйте: Дмитро Кравченко, dmitry_k@univ.kiev.ua